Vizyon - Misyon ANASAYFA / Vizyon - Misyon
Vizyon - Misyon

MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜM NEDİR?

Dijital Baskı alanında hizmet verdiğimiz biribirinden farklı iş kollarında yer alan müşterilerimiz, bize ‘Müşteri Odaklı Çözüm’ hizmetini yaratmamızda ilham kaynağı olmuştur. Her firmanın belli kotalardaki kendine özgü ürün & fikir ihtiyacı yurtdışından onlara özel çözüm alternatifleriyle oluşturulmuş bir strateji planı hazırlamamızı sağlar. Müşteri Odaklı Çözüm size, bizim gözümüzden müşterilerinize sunabileceğiniz ürün ve hizmet bazlı global çözümleri içeren rapordur.

ZAMANIN ÖNEMİ

Hizmetini dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’ da vermek bize zamanın önemini her an hatırlatmaya yeten bir faktör. İstanbul ve yakınındaki illerde yer alan müşterilerimize gün içinde, diğer bölgelere ertesi gün teslimat yapmaktayız.

ÜRÜN KALİTESİ

Sizlere sunduğumuz malzemelerin kalitesinin bize güvenle geri dönüşünüzün bir göstergesi olduğunun farkındayız. İthalatını ve üretimini yaptığımız ürünlerin tamamı yeterli geçerlilik testleriyle onaylandıktan sonra ürün gamımızda yer almaktadır.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞU

Ürünlerimizin kullanma talimatı bilgilerini satış öncesi ve satış sırasında sizlerle paylaşmaktayız. Bizleri problem yaşadığınız her an arayabilirsiniz. Buna rağmen yaşadığınız ‘Ürün Kaynaklı’ sorunlar olursa sizlere iade prosedürü uygulanarak yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

sawgrass
roland
ricoh
politape
arlon
3m
adkins
insta
innoplastics
 magic touch

© Copyright 2022 - DRN MAKİNA